Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi vehetnék a barátnőmnek...

Mi vehetnék a barátnőmnek születésnapjára?

Figyelt kérdés
Én egy közös fotot kaptam tőle egy szép üvegkeretben, de én nem tudom mit behetnék neki, egy értékűt szeretnék. Nem régóta vagyunk barátnők (kb. fél éve), így nem igazán ismerem. Szerintetek?
2009. febr. 19. 08:17
 1/1 anonim ***** válasza:
64%
fél éve, és nem ismered annyira, h mi tetszik neki??? én csinálni szoktam fülbevalót+nyakláncot, esetleg karkötőt. ez egyedi lesz, nincs belőle több. de rengeteg dolog.. pl a nevével törölköző, neves zokni, kulcstartó.. ha dohányzik, gravirozott öngyújtó.. bármi csajos dolog, ha csajos stilusu.. vagy ha van több fototok, közös élmény-gondolom van- csináltass a rossmannba asztali naptárt, (még belefér..) a 12 fotón ti lesztek:) elég ennyi?
2009. febr. 19. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!