Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Interjút kell készítenem egy...

Interjút kell készítenem egy pilótával. Mégis mit kérdezzek tőle?

Figyelt kérdés

Mióta repülsz? Miért épp ezt választottad?

Mondanátok pár ötletet?


2011. márc. 6. 19:07
 1/3 anonim válasza:
Igen, pontosan. Először is kérdezd meg a nevét, ha esetleg nem tudnád, aztán meg kérdezhetsz olyanokat, h mióta repül. Miért lett pilóta, melyik a kedvenc repülőgép típusa, milyen típusút vezet (értem ezalatt, h személyszállítót vagy tehet gépet), aztán a vége felé, ha gondolod és érdekel is a téma, akkor megkérheted, h mondja el egy napját. Pl. engem az érdekelne, h 2 járat között mennyi ideje van meg mit tud olyankor csinálni. Remélem segítettem (egy repülőmérnök lánya :))
2011. márc. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ! :))
2011. márc. 7. 17:34
 3/3 anonim ***** válasza:
Mennyi százaléka kakaó és mennyi tej. Meg hogy hogyan kell enni a pilotát. Najo,túlsokreklámo t nézek......Kérdezd azt.hogy milyen és mikor volt az leső repülse,legjobb és legrosszabb élményét ,meg ilyeneket.._D
2011. márc. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!