Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik sütit választanád a...

Melyik sütit választanád a versenyemre? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Tehát majd úgy tavasszal lesz egy osztálypiknik és majd lesz a verseny. Lehet hozni sütit (saját készítésű, nagymama és anya kitiltva. ) és majd a fiúk és az ofő eldönti (pontozás alapján), ha melyik a süti a legjobb.... most nekem még nincs egyértelmű elhatározásom, ezért lécci írjatok olyat, ami nem romlik meg a viszonylag melegben és süti... az árra ne gondoljatok (mármint az hozzávalóké! Mit gondoltok, mit vigyek? Írhattok kezdőt, meg haladót is, nekem mindegy a szint, meg tudom csinálni.


Előre is köszönöm!


2011. márc. 5. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz linzer koszorút. (Baracklekvárral az igazi), amit főzött csokoládéval (kakaóporból [nem instant]) díszíthetsz. 2-3 napot ha áll, akkor szépen átpuhul a tésztája. De ugyan ilyen a barack mag is (csak az sokkal babrásabb), ami mandula krém töltelékkel van.
2011. márc. 6. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm!
2011. márc. 6. 13:33
 3/4 habibi ***** válasza:

ischler is nagyon jó, és finom is (issssteni) és sokáig eláll, vagy csinálhatsz muffint is, az is naggyon finom,(megcsinálhatod smilie formájúra a díszítést, vagy én békákat is szoktam csinálni- M and M's cukorka a szem és a száj egy vékony szelet barack v. alma)

vagy van olyan receptem is, ami semmi extra csak egy sima tészta és gyümölcsök vannak benne, az is nyammmm, esetleg még medvetalp - régen néném úgy csinálta, h. megkente a tetejét csokikrémmel, lecsokizta , vágott ki egy háromszöget ostyából ezt beleszúrta a közepébe és állított melléje egy gummimacit, tehát úgy nézett ki, mint egy vitorlás macival:) olyan cuki volt, és fincsi is.

2011. márc. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm!ésleírnád a madvetalp receptjét? mert ahogy leírtad, úgy szerintem tuti hogy nyerek, mert nagyon cuki lehet!!!!
2011. márc. 8. 21:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!