Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek mi a tapasztalata a...

Kinek mi a tapasztalata a tv-ből vásárolható (pl. teleshop-os) termékekkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Elsősorban azok válaszát várom, akik vettek is valamit és ő maguk tapasztalták meg az adott termék minőségét stb.

Válaszokat köszönöm.


2011. márc. 5. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi már vettünk, és volt ami tetszett. Volt oylan is, aki azt mondta, hogy rendelt valamit telefonon/neten és azután minden szarért felhívták, hogy érdekli-e?? Muhaha,ezért sztem ha megrendeled akk nem kell telószámot adni és nem lesz zaklatás :D
2011. márc. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 AnneShirley ***** válasza:
Szia. Nekem a Swivel Sweeper és Spin&Go van meg, és nagyon szeretem őket. Persze nem a reklámban előadott csoda dolgok, de tényleg gyorsabban és könnyebben megy vele a munka, ami azért nem mindegy, ha már muszáj megcsinálni. Én jó szívvel tudom ajánlani. Ezen kettő hasznosságán felbuzdulva több mindennel is szemezek, de egyelőre nincs hozzá "kedvem".
2011. aug. 15. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!