Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha a postás csomagot hoz,...

Ha a postás csomagot hoz, adsz neki borravalót? Ha igen, mennyit?

Figyelt kérdés
Egy hét alatt 5 csomagot fog hozni. Eddig sohasem adtam, igaz 2 vagy 3 alkalommal hozott csak, 8 év alatt.
2011. márc. 4. 10:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Én falun lakom, ismerem a postást és szeretem is / na, nem úgy!

Soha nem adtam neki pénzt a munkájáért, igaz, el sem fogadná.

Van egy fogyatékos kislánya, neki szoktam ruhákat összekészíteni, mert én azzal foglalkozom. Azt is olyan nehezen fogadja el, de végül is a gyerkőc kapja, szóval azért "ráerőltetem" :)

2011. márc. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
18%
Postásnak nem adnak borravalót,te se tedd.Röhejes lenne.A postás mindennap jár a szokásos útvonalán.
2011. márc. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Nagyon ritkán kapok csomagot, de ha igen, én szoktam adni borravalót. Nem sokat, most 200 Ft-os adtam legutoljára.

Az ajánlott küldeményeknél nem adok, de ha pénz érkezik, akkor igen, ugyanannyit, mint a csomag esetében.

2011. márc. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Postás vagyok, kapunk borravalót. Sajnos úgy van megállapítva a fizetésünk mint a pincéreknél vagy futároknál hogy fizetés + amit az ügyfelek adnak és úgy jön ki valami ami még mindig kevés de ez ellen mit lehet tenni. Nem kötelező adni de ha adsz valószinüleg megjegyzi a postás és könnyen lehet ha elsőre nem vagy otthon mégegyszer próbálkozik később ami már nem feladata
2013. márc. 15. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!