Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől lesz valaki cuki?

Mitől lesz valaki cuki?

Figyelt kérdés
2009. febr. 17. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Rendszerint attól, hogy megtetszik egy plázacicának. Akkor egyből be lehet kerülni ebbe a kategóriba.
2009. febr. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Jól beszél a felettem levő =))

De amúgy ha bármit teszel ami inkább gyerekesebb, olyan nyálas dolog és aranyos meg minden akkor cuki vagy.

Vagy ha úgy nézel ki mint egy bárányka akkor is cuki lehetsz =))

2009. febr. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Jól mondják!
2009. febr. 18. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Ha hercegnős ruhába öltözik, aribarin beszél, igy: cukcsi, xoxo, puszcsi,, szóval,meg ha babásan gügyög, miközben mosolyog és pink ruha van rajta, és sok sok állatkás, kajás, gyümis, stb ékszer van rajta, és trendin öltözik, ilyen jeleket irkál mindenhová : ^^

(^-^) =D

Mindenkivel kedves, báránykás, bocis tekintettel néz mindenkire, kedves kis dolgokon meghatódik, és cukin néz, meg minden más nyálas dolog!! :(

2009. okt. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Általáába ez a Pláázacicaa ketegoriia szerintem.

Akiket szentem a Pasik imádnak.

És igy néznek ki : [link]


Szowal Bocii szemek,általába szöke vagy barna haj,

Cukii ruháák: jöhet minden mennyiségben a piink,rozsaszink párduc mintnaa,cuki álatkák,MAgasakuu,olyan Polok amin Cuki álatok vannak (Hello kitty,playboy stb..stb) rozsasziin,ékszerek stb...


És ha a PAsikkal olyan kis cukii nyálas...:))

2010. febr. 11. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

20:17...ez az írás bántja a szemem, és nagyonn gáázzzzzzz!!!-.-

Am a cuki (kawaii) jelentése a japánoknál a legdurvább. Nézz utána, sőt ugy tudom, hogy egész japánban az a trendi, ha fodros rózsaszín rucikban járkálsz és kügyögve beszélsz, és 2copfban van a hajad, satöbbi...^^

2010. nov. 8. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!