Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi az esélye, hogy egy...

Mennyi az esélye, hogy egy magyar együttes befusson külföldön, angol nyelvű számokkal, úgy hogy alapból külföldön próbálkoznak?

Figyelt kérdés
6 éves korom óta szeretném ezt a " vágyam" beteljesíteni, egyenlőre szabadúszó, de elszánt szintetizátoros vagyok, banda tagokat tudok gyűjteni. Nem hobbi szinten és nem is tanárként akarom elpocsékolni az életem. Mennyi az esélye, hogy egy rock banda szimfonikus elemekkel befusson? Magyarországon meg se próbálkozom ezért kérdezem tőletek, hátha ti tudtok segíteni. Kérlek kíméljetek a hülye válaszokkal ha más tenné ezt fel kiröhögném én is. Fuckyeahgyik-ra is mehet , én akkor is meg akarom ezt csinálni, bármi áron.
2011. márc. 1. 15:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Indulj külföldi tehetségkutatón!

Nem tudom, az EU-s állampolgárság mérvadó-e itt..

2011. márc. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is jó ötlet lehet külföldi tehetségkutató, a brit X-faktorba biztos hogy lehet jelentkezni külföldiként.


Egyébként rengeteg olyan zenekar van, akik magyarok, de külföldön többen ismerik őket, mint nálunk, vagy pedig előbb lettek ott felfedezve mint nálunk.


Pl. a The Moog, zseniális zenekar, magyarok, angolul énekelnek, sok külföldi turnén túlvannak, Magyarországon alig lehet róluk hallani, nem is igazán koncerteznek itt, max. a Petőfi rádió lejátszik tőlük néha egy számot.


http://www.youtube.com/watch?v=WWCMEArqgu8

2011. márc. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mit annak hogy valaha is megtalálom az igazit es szerelmes leszek és elvesztem a szűzeségemet.

Magyarul semenyi

2020. júl. 29. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!