Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek elhagyott tanyáról...

Szerintetek elhagyott tanyáról lehet elhordani némi téglát?

Figyelt kérdés

Lehet,hogy hülye kérdés,de olyanra gondoltam,ami már rég összeomlott,vagy nagy részét széthordták.Tudom,hogy valószínűleg van valahol tulajdonosa,de úgy vagyok vele,ha eddig lesz*rta a tanya állapotát,még lehet,hogy örülne is,hogy helyette eltakarítanak.

Egyébként csak a bejáróhoz kellene kb. 100 db tégla.

A zsaruk lecsukhatnak ezért?


2011. febr. 27. 13:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Csináld akkor, amikor nem látja senki. :)
2011. febr. 27. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

... a tégla ami EL AKARSZ LOPNI , a tied?


- NEM .


akkor ez mi?


- LOPÁS


szerinted azért lecsukhatnak?


- NEM tudom :D , lehet , valószínű .


Viszont ha már ezen gondolkozol, akkor nyilván nem jelent neked gondot a lopás ,tehát csináld akkor amikor senki sincs ott, és nem látja senki se.


akkor biztos nem lesz semmi bajod sem.

2011. febr. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tulaja biztos van a tanyának, szóval lopás az, amit tenni szándékozol. De ha már ugyis szétlopták, akkor az a 100 tégla senkinek nem fog hiányozni. Viszont igen, elkaphatnak a zsaruk pár tégla miatt is, hisz ez is lopás, csak az a röhej, hogy mindeközben cigánybűnözök tömkelege szaladgál az orszában, akiket meg meg sem mernek közelíteni a sünök. Szal vidd el azt a pár téglát nyugodtan, de olyankor, mikor senki nem látja.
2011. febr. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát ha beválalod..

HA nincsen kutya vagy a közelben lesekedő idős nénike meg nincs forgalom akkor elviheted..

este beülsz a kocsiba vagy valami és elviszed.. ennyi..

2011. febr. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor szokott jönni a balszerencse.Pont a száz téglával csípnek meg,és rádverik az egészet.
2011. febr. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!