Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valami különleges oka,...

Van valami különleges oka, hogy erre az oldalra jársz?

Figyelt kérdés
Szóval nem az, hogy unatkozol, vagy csak annyi, hogy szimplán szeretsz válaszolgatni a kérdésekre, hanem valami különlegesebb?
2011. febr. 24. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Én egyszer idetévedtem, de a legfőbb "terület" az a nyelvtanulás.
2011. febr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Néha csak kíváncsi vagyok mások véleményére valamiről amit jobb így anoniman feltenni. Vagy néha csak válaszolgatni, de egyre inkább csak unalomból járkálok ide.
2011. febr. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én egyszer idetévedtem, és itt ragadtam. Nem tudtam, hogy kell elkészíteni egy ételt, beírtam gugliba és ezt az oldalt dobta ki először. Kezdetben csak olvasgattam, aztán felregisztráltam, kérdéseket tettem fel, mostanában meg csak úgy válaszolgatok a kérdésekre. :)

Egyik pillanatról a másikra függő lettem, nem teli el úgy egy nap, hogy ne jöjjek fel az oldalra!:(

2011. febr. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 haggyámán ***** válasza:
Nincs semmi különösebb oka. Unalom leginkább. Meg persze nagyon ritkán lehet olvasni érdekes dolgokat is.
2011. febr. 24. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jó kedv miatt. Válaszolni is szeretek, ha tudok rá. Meg néha-néha kérdezgetek. De az előbb is majd nem kiestem a kamionból,ahogy olvasgattam pár választ. Hihetetlen,hogy milyen emberek vannak. De nem baj. Mert stresszben vagyok,akkor ide járok kikapcsolódni. Még a napomat is feldobja.
2011. febr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!