Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vannak itt olyanok, akiket...

Vannak itt olyanok, akiket Renátának hívnak? Nektek tetszik a nevetek?

Figyelt kérdés
Engem így hívnak, és egyrészt az érdekel, hány névrokon van ezen az oldalon, másrészt, hogy mennyire vagytok elégedettek ezzel a névvel. Én sokáig nem szerettem, mára elfogadtam. Hogy becéznek titeket?
2009. febr. 15. 17:27
 1/8 anonim ***** válasza:
51%

én meg vagyok elégedve a nevemmel bár nem Renáta : IZABELLA a nevem :D


sztem elég szép név

2009. febr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
jah és a beceneveim : Bella, Iza, Izuka, Belci, Bellácska, stb...
2009. febr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
93%

Nekem a lányomat hivják Renátának.Tetszik neki a neve.

Érdekes, hogy mindig azt mondom neki, hogy Reni, vagy Rencsi.Amikor haragszom rá, akkor mondom csak, hogy Renáta.....pedig ebben a formában tetszik:)

Fodrász vagyok és anno volt egy nagyon szép kismama vendégem, aki Renáta volt, ezért kapta a lányom s ezt a nevet.

2009. febr. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%

En Renata vagyok:D

Nagyon szep nev...en imadom:D

2009. febr. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Én is Renáta vagyok,nem szeretem ha becézik,csak a családomban viselem ezt el.Egyébként máshol a teljes nevem használom,sztem nagyon jól hangzik,ezáltal jó fellépést biztosít nekem.Sosem volt bajom vele.Vizsont a lánykori vezetéknevem egyálltalán nem volt szép,sőt...!De szerencsére a férjem vezetékneve nagyon különleges,és szép,igazán jól hangzik a kettő együtt!

Így becéznek:Reni,Renike,Rencsi,Rena.

2009. febr. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
76%

Nekem egyik oszt. társamat hívják Renátának, meg van elégedve e nevével =)

Reninek, vagy Renának becézzük.

2009. febr. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
engem renátának hívnka és egy idejig nem szerettem de mára már nagyon megszerettem:) ahogy becéznek: reni, rena, rencsi- nem szeretem, renike,
2010. jan. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én is Renáta vagyok :)

Tetszik, főleg a jelentése =)

Általában Reninek becéznek, 1-2 ember Renának, itthon pedig: Renácska, Renike, Rencsi, Ninike :D


18L

2010. aug. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!