Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szép név az hogy Ivett?

Szép név az hogy Ivett?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 16:52
1 2 3 4 5
 31/48 anonim válasza:
engem is Ivettnek hívnak nekem tetszik is meg nem is de szerintem illik hozzám.. és olyan nincs hogy "túl szép vagyok az Ivetthez" ez nagyon beképzelt és ostobaság.. ja és engem sokféleképpen becéznek: Ivi Ivettke Vetti Ivcsó Ivikém.. sorolhatnám és nem kell ragaszkodni a név becézéshez mert elég egy pillanat hogy kapj egy becenevet nekem is vannak ilyen beceneveim de azokat nem mondom mert azok inkább személyesek.. szóval nem kell fikázni hogy nem lehet becézni mindent lehet ha akarják...
2011. júl. 7. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!:)

Én eddig soha nem hallottam a Veti/Vetta becézést,de nagyon tetszik!:O

2011. júl. 14. 15:00
 33/48 anonim válasza:

Ivett nevet lehet becézni!

Van egy pár!

Példáúl:Ivi,Ivike,Ivcsike,Ivcsi,Szivi,Ivon,Evetke,

És még van egy pár!

2012. máj. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim válasza:
És mint látjátok engem is így hívnak és Iwicának becéznek!
2012. máj. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim válasza:
Engem is Ivettnek hívnak és illik hozzám és lehet becézni osztály tártamék is így becéznek Ivi ,Ivettke amúgy meg biztos vagyok benne hogy szép név mert sokan mondták!
2012. aug. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim válasza:
Nekem az a nevem és engem úgy becéznek h Ivi meg Iw. :)
2012. szept. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim válasza:
szerintem is szép név, nekem is ez a nevem
2013. febr. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim válasza:
Engem is Ivettnek hívnak. Nekem sokáig nem tetszett. De ahogy meghallottam más lányoknál, már kezdtem megbarátkozni a gondolattal, hogy ez a nevem :) valóban elég ritka, de nem olyan borzasztó :)
2013. máj. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim válasza:

Ivettek találkozója:D

Lehet már kicsit későn írok, de énis Ivett vagyok. Utálom a nevemet, a becézést sem szeretem az Ivettke borzasztó, az Ivi még rosszabb. Csak a családban becéznek. Mindenki csak Ivettnek hív. Egyszerűen ki nem állhatom...ízlések és pofonok.:(

2013. jún. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 anonim válasza:
Engem egyébként Ivétnek szoktak becézni az osztálytársaim xd
2014. ápr. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!