Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért pörög fel a motor...

Miért pörög fel a motor magától tartósan, ha a kuplungot benyomom vagy nincs sebességbe a kocsi?

Figyelt kérdés

Sziasztok !

Nekem egy 1992-es Opel Astra F 1.6os benzines kocsim van.

És az a problémám,hogy pár hónapja néha azt csinálja magától,hogy felpörög a motoró(mintha nyomnám a gázt) ezt akkor lehet észre venni mikor rakom sebességbe és a kuplungot benyomom,vagy nincs sebességben a kocsi csak megy,illetve van mikor pl 2be rakom és nem is kel gázt nyomnom mert magától megy a kocsi( pörög a motor). Tegnap vittem be asszonyt,parkoltam le az Obinál és úgy elkezdet pörögni a motor mintha tövig nyomtam volna a gáz pedált.Ez kb pár percig szokott tartani.Van mikor nem annyira pörög fel de van mikor nagyon. Volt már 2 szer olyan hogy beindítottam a kocsit,pörgött a motor mentem pár száz méter és leállt magától a kocsi.Utána újraindítottam és semmi. Az lehet h a benzin szűrőt ki kéne cserélni és azért állt meg a kocsi,de hogy a motor bőgés mitől van..

Köszönöm a segítséget előre is.

Üdvözlettel Zoltán


2011. febr. 24. 12:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!