Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyennek találjátok az Emese...

Milyennek találjátok az Emese nevet?

Figyelt kérdés
2009. febr. 15. 14:00
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség, egy reklám nem tud tönkre tenni egy igazán szép nevet! Amúgy igaza van az első válaszolónak, minek feltenni ilyen hülye kérdéseket..... ?! Van akinek tetszik, van akinek meg nem! Nekem egyáltalán nem tetszik, kiráz tőle a hideg.
2009. febr. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
69%

Ízlések és pofonok, én ezzel a névvel tengetem napjaim, és nem szeretem túlzottan. Idegesít, hogy olyan monoton, egysíkú, lapos, unalmas. A jelentése sem tetszik.

És rengeteg ostoba szóviccet lehet vele gyártani, kezdve az emesenemálljólaszemese-féléktől a Kispál és a Borz Emese című számáig. A bankos reklám miatti inzultálást már szinte filozofikus nyugalommal tűröm.

2009. jún. 21. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
50%
Én kifejezetten útálom már bocs. Válassz valami jobbat. De ne ilyen tűl érzelgőset. Valami jobbat.
2009. jún. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
60%
Az "Emese" egy szép, MAGYAR eredetű név!
2010. máj. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Engem így hívnak, és én nagyon megszerettem.:) Még akkor is, ha a suliban majdhogynem nap mint nap (na jó, enyhe túlzással) hallom az ilyen "Köszönjük Emese!", meg "Emese, Emese, nem áll jól a szeme se" féle beszólásokat...:D

És nekem a jelentése is tetszik (anyácska), én tényleg ilyen anyáskodós típus vagyok.:) Szerintem kevesebben vannak azok, akik meg vannak elégedve a nevükkel, mint azok, akik nem...és én büszke vagyok erre, mármint arra, hogy nekem megfelel.:o)

2010. aug. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én is ezzel a névvel tengetem napjaim,mint páran....

irritál hogy igy hivnak...:S :'( :/

2010. nov. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem az Emese a kedvenc nevem :D engem nem Emesének hívnak de én imádom az Emese nevet, osztálytársamait is Emesének hívják de mi csak Mesinek hívjuk,olyan aranyos név meg nagyonszép *-* gondolkzok h 18 évesen talán átkeresztelem magam :D én leszarom hogyha valakinek nem tetszik pl az én vezetéknevem, de az Emese akkor is a legszebb név *-*
2011. jan. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Nem tudom miért nem tetszik nektek. Nekem ez a nevem. Azaz Paál Emese Boglárka. Gyönyörű név és nem írritáló. Nem tudom mi tetszik nektek. És az Emese nem ál jól a szemese azt jelenti, hogy milyen szép lány szóval ezzel ne viccelődj ha nem tudod mit jelent. Jó?
2016. dec. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!