Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek nem kéne elmennem...

Szerintetek nem kéne elmennem ebből a suliból?

Figyelt kérdés
10.-es lány vagyok.6-osztályosba mentem.Már 4 éve nem illeszkedtem be a jegyeim leromlottak és csináltam idén pár stiklit ezért néhány tanárnál annyi a bizalmamnak mert a tanárok legfőbb fegyvere a pletyka minden még a legapróbb dolgot is elpletykálják.Ide engem nem fogadtak be.Menjek el az utolsó két évre vagy jobb döntés lenne jövőre javítani és itt maradni?Am a lerontásomnak lehet köze hozzá h lerontottam vagy csk a kamaszkor mert én általánosba nagyon szorgalmas jó tanuló voltam és tényleg azután rontottam le miután nem fogadtak be.
2011. febr. 20. 22:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha 4év alatt nem sikerült beilleszkedned akkor szerintem már nem is fog,én azt mondom jövőre menj át másik suliba,legalább az a maradék 2éved normálisan teljen.
2011. febr. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha van lehetőséged menj át egy másikba mert ott jobb lesz.
2011. febr. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!