Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ezt láttátok már? Szerintetek...

Ezt láttátok már? Szerintetek igaz?

Figyelt kérdés
[link]
2011. febr. 16. 12:36
 1/6 anonim válasza:

Igaz. Valóban forgatókönyv szerint van írva, és az egész csak egy nagy kasu.

Alekoszék is megmondták, bár azt hiszem a youtube-ról azóta már törölték azt a videót...

2011. febr. 16. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Már belefutottam máshol ma.

Tulajdonképpen nekem teljesen mindegy, hogy mit művelnek egymással valahol messze. Igen, akár igaz is lehet, de ha jobban belegondolsz nem hazudnak, csak nem mindent mondanak el. Nekem az nem tetszik, hogy pusztán nézettség miatt igazi embereket tesznek tönkre.

És mi úgy segédkezünk ebben, hogy még szórakozunk is rajta.

2011. febr. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 iDev ***** válasza:
72%

Nem nézem a műsort, csak ritkán futok bele 1-2 percre, így nem is ismerem a szereplőket pontosan, de ez az írás logikailag sántít:


"Mikor az Olivér a hintában kijelentette, hogy Bécit akarja kivinni a stáb majd elájult mert tudták, hogy bármelyik is esik ki drasztikusan fog csökkenni a nézettség.


[...]


Mint ahogy arról sem beszélhetnek, hogy a való világ előre megírt forgatókönyv szerint zajlik, minden egyes móka, konfliktus és kiborulás mesterségesen generált és a lakók titkos küldetésekben teljesítik azt. Minden egyes párbaj előtt a játékosok pon- tosan tudják ki fog visszajönni, ők tulajdonképpen amatőr színésznek szerződtek a csatornához."


Most akkor előre megírt, vagy nem?

Ha igen, akkor miért lepődtek meg a kihíváson?


Azzal én is tisztában vagyok, hogy az ilyen műsorokban sosem azt látja a néző, ami valójában történik, de ez az írás - véleményem szerint - kamu.

2011. febr. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Dave46 ***** válasza:
73%
Az hogy az írás teljes mértékben igaz e vagy sem azt nem tudom ,de az biztos hogy nem a nézők döntik el hogy ki jusson be a villába vagy ki essen ki de még azt sem hogy ki milyen büntetést kapjon.
2011. febr. 16. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikor volt utoljára az, hogy az lett amit mi szerettünk volna,... költőinek szántam.
2011. febr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
megtudjuk májusban :Y
2011. febr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!