Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » London szép hely?

London szép hely?

Figyelt kérdés
Élnétek ott?
2011. febr. 15. 22:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2011. febr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
voltam ot 1 hétig 14 éves koromban, nekem nagyon tetszik, oxford street valami gyönyörű hely, láttam a downing street 10 et is, a london eye se semmi meg a big ben, és a madam tussaud panoktikum izéja is királyság. Szívesen kint élnék angliában, megaztán sokkal jobb hely mint magyarország.
2011. febr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
80%
Londonban nem laknék, sok az idegen, nagyon sok, viszont sok a látnivaló... valahol a közelben telepednék le inkább. Kényelmesebb és a lehetőségek ott is adottak. Ha pedig Londont akarod látni, akkor átutazol oda :)
2011. márc. 10. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
akkor szerintem te sehol sem laknál, mert külföldön mindenhol sok az idegen :D
2011. márc. 10. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Valamiért annyira nem vágyom rá, hogy Angliában éljek, de egyébként szép hely London, bár jórészt csak a nevezetességeket tudtam megnézni a csoporttal, mikor ott voltam. De biztos nem rossz ott lakni se.
2011. márc. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
90%

Én Londonban élek. Szép hely nincs vele gond.


-ha a szép várost akarod látni minden nap akkor a centerbe kell lakni az viszont drága

-közös albérletbe kell élni sok idegennel hogy tudj félrerakni pénzt

-a centertől messze kell laknod minimum 1 óra busszal hogy megérje dolgozni és élni itt

-az utazás nagyon drága

-amit keresel a fele az utazásra és a házra megy el

-amúgy rengeteg okos dolog van

-ha ezeket a dolgokat megszokod akkor jó itt élni

-számít minek jön ki az ember 1 évre gyűjteni és kuporgatni vagy élvezni is akarod az életet

-rengeteg szép hely van parkok régi műemlékek nevezetességek

-nagyon pörgős város, mindenki rohan és fel kell venni a tempót

-nekem csak az utazással van bajom min 2 órát utazol egy nap hogy dolgozz dolgozol 8 vagy 1o órát és utána go home

várárlás meg miegymás arra marad időd hogy zuhanyozz ágyba búj és másnap kezdődik minden előröl.

-nyitottnak kell lenni a nyelv a kultúrák felé akkor nem leszel magányos és jól fogod érezni magad, számít mert mindenki rohan általában


Csak annyit tudok ajánlani hogy ki kell jönni meg kell kóstolni a dolgot és ennyi aztán kiderül hogy neked bejön e vagy sem.

2011. márc. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%

London jó hely, én szeretem, itt lakom már 3 éve.

Szépnek is szép, mondjuk vannak lepukkant helyek, de azt el kell kerülni. Általában ott olcsóbbak a házak, dehát valamit valamiért, megéri a normális környék, ha az ember nyugodtan akar végigsétálni az utcán.

Nem kell kiköltözni messzire, anélkül is megéri itt élni.

Én pl. a 2-es zónában lakom, közel nagyon a belvároshoz, 20 perc alatt ott vagyok a munkahelyemen, a környék gyönyörű és tele van angollal, szóval biztonságos is.

2011. márc. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én itt élek 4 éve és imádom! Nagyon szép város és sokkal fejlettebb, mint Magyarország, az emberek is ezerszer kedvesebbek, ezt nem lehet leírni, egy teljesen más világ!
2012. márc. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!