Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valakinek nincs tipje melyik...

Valakinek nincs tipje melyik filmre gondolok? (lejebb)

Figyelt kérdés

Még nagyon rég láttam ami relatív(18vagyok).Verekedős film volt.Arról szolt, hogy ment egy csapat emberke(akiket kiválaszottak előzőleg) ilyen bajnokságra, mellesleg amerikaiak voltak.És ott kellett bunyózniuk, olykor olykor egymással is szembe kerültek a harctéren.Ilyenekre emlékszek hogy az egyiknek volt egy motorja.A "főellenség" egy kína vagy japán pacák volt, aki megölte valakinek a valakijét még az (talán)5évvel ezelőtti ilyen versenye.Ők is csapatban érkeztek erre a ligára.Az is beugrott hogy a japcsik/kínaiak kint edzettek télen.A fát ütötték ököllel.


Remélem valaki tud segíteni:)


2011. febr. 15. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha nem ez az, akkor micsodán szúrom magam... :-)

[link]

2011. febr. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát el kell hogy keserítselek mert szerintem ez nem az.:(

Nem vagyok rasszista de ebbe túl sok a japcsi.Amire én gondolok abban (szerintem) nem volt ennyi:D

De azért köszönöm:)


Üdv.

2011. febr. 16. 19:08
 3/4 A kérdező kommentje:
De ez még is az...istencsászár vagy:D
2011. febr. 16. 22:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Na jól van akkor... megnyugodtam.

Címét nem tudtam, de tudtam melyik film ez.

Több órát keresgéltem...

A szúrás szerencsére elmaradt :-)

2011. febr. 18. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!