Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történik a sürgösségire...

Mi történik a sürgösségire beszállítottak mobiltelefonjával?

Figyelt kérdés
A kérdésem, mi van akkor ha valakit a mentö viszbe, és ö nincs magánál, és csörög a telefonja. Vagy ugyan ez mikor mütöben vagy ellátják? Ugye elveszik a cuccait, de akkor ahol örzik addig az értékeit ott csörög vagy kikapcsolják ilyenkor? mert ha pl nem tudják kinyomozni valakinek a lakcímét vagy a közeli ismeröst értesíteni, lehet a párja egész nap csörgeti a mobilját. Ilyenkor azt valaki felveszi? Vagy kikapcsolják? Vagy hogyan érik el a hozzá tartozókat?
2009. febr. 12. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

hivatalosan a mentős készít egy leltárt a talált holmiról. Ezt átadja a kórházban,újabb leltár keretében. Itt senki nem veszi fel, beszél rajta, csak egy páncélba zárják addig amíg a beteg vagy acsaládja el nem viszi. természetesen erről is készül papír.

De! Én 14éve dolgozom sürgősségi osztályon (traumatológián). Kb évente 2-3mobil érkezik a betegkkel! Vagyis már a kórházba nem jön a beteggel! Ezt vagy nem találják meg, vagy....

Mindenesetre fura, hogy az eszméletlen, vagy magatehetetlen embereknek nincsenek értékeik...Kizárólag a tudatánál lévőknek... (mentősök bocs, de ezek tények! igaz a rendőr is elteheti...)

2009. febr. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
hozzátartozókat elérni ált lakcím alapján szokás. megy egy távirat. vagy esetleg a beteg elárulja a telefonszámot. de a leggyakoribb, hogy a család hívja a mentőket és ők mondják el hogy hova vittek ilyen nevű sérültet-beteget. Mert ugye egy idő után mindenki hívja a rendőrt, hogy eltűnt a családtagja, ők pedig azt tanácsolják kérdez meg a mentőket. A kórházban biztosan senkinek nincs ideje a mobilt nyomkodni. (első voltam)
2009. febr. 12. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Pont ezért kérdeztem, mert a kollégám aki uton van mindig soha nem veszi fel vagy ki van kapcsolva, és innen jutott az eszembe, hogy szinte mindenkinek van mobilja, és az ott csörög (mert ugye hozzátartozó azon keresi) orákon keresztül és senki nem veszi fel?


De most ledöbbentett hogy eltünnek az érték akkor tuti aki elteszi az kiis kapcsolja egyböl.


kössz az infot.

2009. febr. 12. 14:14
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha otthonról visz el a mentő, akkor általában nem is engedik, hogy értéktárgyakat vigyél magaddal. Még az ékszereket is levetetik, mielőtt bevisznek a kórházba, legalábbis ha nem perceken múlik az életed. Egyébként engem sajnos többször vittek már be, és ha mégis maradt rajtam ékszer, azt a kórházban levették, listába vették, elzárták,de maradéktalanul visszakaptam mindent.
2009. febr. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!