Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anti-valentinnap. Segítséget...

Anti-valentinnap. Segítséget kérnék (? )

Figyelt kérdés
Gyűlölöm ezt a napot, mindenki nyáladzik és boldogvalentinnapot kíván mindenkinek. A kérdésem az lenne, hogy mit lehet visszaszólni nekik, ha annak dacára, hogy kijelentettem egész héten, hogy nem kérek részt ebből, odapofátlankodnak hozzám valentinnapot köszönteni. Milyen beszólással tudnám elhallgattatni őket? Ezen gondolkodom...
2011. febr. 13. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

sztem fölösleges visszaszólni még ha gyűlölöd is ezt a napot másoknak ez sokat jelent, ne rontsd el a kedvüket . Mások ilyenkor boldogok. Te sem örülnél ha vki elrontaná a kedved.

Aki mondani fogja neked biztos azért teszi mert kedveskedni akar, ha nem tetszik akk nemondj semit, de ne is szólj be

2011. febr. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egész héten kaptam a hülye szerelem csillaga meg valentinnapos körüzeneteket. TUDJÁK, hogy hallani sem akarok róla, ma három embert tiltottam le, mert idegesítésből egymás után küldözgették a körüzeneteiket. Látom előre a holnapi napom, akik tudják, hogy én hallani sem akarok róla szándékosan ezzel fognak egész nap idegesíteni. És akarok mondani valamit, hogy hallgassanak el.
2011. febr. 13. 20:28
 3/3 anonim ***** válasza:
sz*rd már le
2011. febr. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!