Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Béci fölényesen nyert a...

Béci fölényesen nyert a párbajban! Mi a véleményetek hogy a táncoslábú Béci került vissza a VV4 villába?

Figyelt kérdés
2011. febr. 13. 13:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom, hogy cigánynak áll a világ.... Alekosznak kell nyerni!
2011. febr. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 soulpower válasza:
100%

Na most akkor elmondom az én véleményem:

Bejöttek a villába full jó fejnek ismertem meg a Bécit nem mondom hogy ő volt a tuti favoritom de eléggé kedveltem persze Olivérék után... na aztán jött a nagyképű dumájával ... de sokak szerint ez önbizalom oké hogyha az is lenne, akkor amit csinált a párbajon... az mi a büdös k*rva élet volt? Lejön a lépcsőn úgy mint egy tipikus beképzelt bunkó paraszt aki elvan szállva magától, azt hiszi ő a király, játssza a jófiút közbe nem az. Akkor hogyha ez mellett is elnézünk bár ki*aszott nehéz akkor nem tudom megfigyeltétek, hogy, hogy támadott na az övön aluli volt akárki akármit mond.

Megkérdezik Olit hogy kinek fog majd hiányozni és azt mondja Oli hogy Alekosznak, majd Stohl megkérdezi Bécit hogy ő is így gondolja-e majd úgy támad övön alul hogy "igen, meg még talán Anikónak" na ennél övön alulibban nem is támadhatott volna, majd ahogy megint csak megkérdőjelezte a szerette iránti érzelmét az megint botrányos volt.. arról meg inkább ne is beszéljünk hogy azt a Milót oltotta be(legalább is próbálta) aki megnyerte az előző szériát.. na ehhez kell ego.. sőt ez nem is ego ez tényleg beképzeltség.


Nagyon jó Magyarország hát ha ez kell nektek [link]

akkor oké, nézzük csak.


Várom a kontrákat :D

Köszöntem

2011. febr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 soulpower válasza:

Kedves kérdező!

Neked mi a véleményed ha szabad tudni ? :D


Amúgy meg HAJRÁ ALEK! RÁCZ TESTVÉREK KIFELÉ!

2011. febr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Nekem az a véleményem hogy ez a vv4 úgy jó ahogy van,most kiesett Olivér igen tényleg jó játékos volt megnyerő volt de azt ne felejtsétek el,hogy ezt ő is így akarta! Emelt fővel távozott! Tiszteletem neki! Rengeteg érdekes helyzet lessz még a vv4ben! EZ VAN! (: Béci amugy meg nem rossz gyerek ennyit róla! :) Peace
2011. febr. 15. 16:50
 15/19 soulpower válasza:

Hát ha te így gondolod arról az emberről aki fegyvert fogva pózol loptam,csaltam,hazudtam feliratú képnél akkor ez a te véleményed elfogadom :D


De azért, hogy most elkövetkeztessünk Bécitől és rákoncentráljunk a kis "mókus őrsére" akkor 1-2 ember alól (gondolok itt (J)erzsi-re és Gigi-re) igencsak elszaladt a ló

2011. febr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Az biztos,hogy gyökeres változás lessz bent a kulipintyóban!Mármint,hogy Olivér kiesett a játékbol! Izgalmasabb és érdekesebb most a való világ! Megvan nekem is a véleményem pár emberől ott bent a villában! Hát igen..............most jelenleg erről ennyit!
2011. febr. 15. 21:41
 17/19 anonim válasza:

nekem ez a vélményem kereken:

[link]

ajánlom figyelmetekbe...

2011. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 soulpower válasza:
ez tetszik :DD vagy nem is tudom mit kell ilyenkor mondani az a lényeg hogy botrányos :S
2011. febr. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Hát azért nem hiszem hogy annyira nagy az 1ütt működés a villalakok és az egész szerkeztőség között! nah mind1 (:
2011. febr. 16. 21:38
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!