Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi legyen a neve? (Kérdésed...

Mi legyen a neve? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

még van 2 hónap a szülésig,lassan elkell döntenünk hogy mi legyen a kislányunk neve.Ezeken a neveken gondolkodunk:

Dorina

Petra

Jessica

Audrina

vagy Eszter kíváncsi vagyok nektek melyik név tetszik?És melyik passzolna jobban az Ender vezetéknévhez? Köszi előre is a válaszokat.:)


2011. febr. 13. 13:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Fúúú bocs de nagyon egyik se.De mivel a te döntésed,tiszteletben kell tartani.Audrina bármennyire is érdekes lehet ha kimondod nagyon nem passzol.Talán az első kettő.
2011. febr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem ezekből 1 sem szimpatikus az Ender-hez.Valami lágyabb hangzású kellene.(Ender Boglárka)?
2011. febr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Dorina
2011. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mindenképp valami különleges nevet szeretnénk.De tényleg nehéz az Ender vezetéknévhez találni egy hozzá passzoló kereszt nevet.
2011. febr. 13. 13:28
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet hülyének nézel de ha van iwiwed szerintem ird be a keresőbe az Ender nevet és nézzd meg miket dob ki rá.Lehet találsz megfelelőt.Amúgy nézz fiu nevet is hátha megtréfál a picur:)amiket látok...Dávid,Barbara,Piroska,Patricia,Martina,Anna,Dániel,Alexandra,Adrián Rihárd Áron,Diána és még sokan mások.
2011. febr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Petra
2011. febr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!