Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szükségem lenne pár jó zenére....

Szükségem lenne pár jó zenére. Ajánlanátok valamit?

Figyelt kérdés
Barátnőimmel fellépünk egy tehetségkutatón, de még nem döntöttük el, hogy csak éneklünk, vagy csak táncolunk. Ha a tánc mellett döntenénk, nem tudom, milyen zenére csinálhatnánk. Valaki tud olyan hip-hopos hangzású zenét, amire lehet jól táncolni?
2011. febr. 13. 12:29
 1/4 anonim ***** válasza:

-bementek

-mondjátok hogy egy szép szerelmes szám ritmusára fogtok táncolni

-leültök törölülésbe

-elindul a zene:

http://www.youtube.com/watch?v=_2Pz6-tZwmE

-az első kis zongora-intró ideje alatt ugyanazokkal a mozdulatokkal felegyenesedtek és felemelitek a kezeiteket a fejetek fölé....



-előkapsz a hátad mögül egy POGO feliratú táblát, és brutális módon szétveritek egymást. :DDDD

2011. febr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát, ez egy baromira hasznos válasz volt!

Bár a hip-hop-os hangzást kicsit hiányolom, de ki tudja? Mindenesetre röhögtem egy jó nagyot... :D

2011. febr. 13. 16:04
 4/4 A kérdező kommentje:
Pont ilyet akartam! Nagyon sokat segítettél, köszi! :))
2011. febr. 14. 18:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!