Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Richelle Mead Vámpírakadémia...

Richelle Mead Vámpírakadémia 5 hány fejezetből áll összesen?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem,mert a 27.fejezetnél vége lett,de nem vagyok benne biztos,hogy azért,mert tényleg vége,vagy csak le lett vágva a vége...
2011. febr. 13. 11:47
 1/4 anonim ***** válasza:
27
2011. márc. 15. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát nekem azzal végződik a 27. fejezet, hogy Rose beszél Abe-bel hogy a felségárulókat nem bebörtönzik hanem kivégzik és vége. nekem ez igy eléggé a könyv végének tünik meg már olvastam a a hatodikat is-pont tegnap végeztem ki-és innen folytatódik :D
2011. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat,akkor megnyugodtam...illetve nem,mert már nagyon várom a folytatást:D:D

Az előzőnek,neked megvan a hatodik rész magyarul?Mert ha igen,akkor el tudnád nekem küldeni?Nagyon megköszönném!:)Üdv

2011. márc. 16. 19:56
 4/4 anonim ***** válasza:

sajnos csak angolul van meg ha gondolod ugy el tudom küldeni. magyarul még nem fogod megtalálni max igy kalozfordításban egyenlöre mert még amerikában is decemberben jelent meg:)

ha kell angolul ird meg az email cimedet oda elküldöm szívesen

2011. márc. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!