Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hova raknátok ki egy alapítván...

Hova raknátok ki egy alapítvány plakátját, ami azt hirdeti, h. neki is fel lehet ajánlani az adó 1 %-át? Hol látják sokan?

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 09:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Facebook.
2011. febr. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja, bocsánat, azt nem írtam, h. a plakát nem a számítógépen van, hanem papír alapon.
2011. febr. 11. 10:36
 3/9 A kérdező kommentje:
Vkinek vmilyen ötlete esetleg? :)
2011. febr. 14. 09:58
 4/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, boltok falára..
2011. febr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Oké köszi, majd megpróbálom oda felrakni. Orvosi rendelőbe is raktam már ki egyet.
2011. febr. 14. 10:11
 6/9 anonim ***** válasza:

Egy teljesen új és EGYEDI ötlet :

Mondd el élőben és rakd fel ide !!

[link]

[link]

http://www.youtube.com/watch?v=zk7nf6TNHH4&feature=player_em..

2011. febr. 15. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez az utolsó is jó ötlet. Csak most az a helyzet, h. én kaptam plakátokat, és azt kellene kiragasztanom vhova.
2011. febr. 16. 08:43
 8/9 anonim ***** válasza:
Attól is függ, milyen jellegű, pl. egy kulturális alapítványét művházakban érdemes. Ne felejtsd el az egyetemi hirdetőket se, sok diák már dolgozik és adót is fizet. Én buszmegállókba is raknék ki párat. Mindenhol kérj engedélyt a plakátragasztásra, különben azt büntetik meg, akinek szerepel rajta az elérhetősége, ő meg rajtad veri le.
2011. febr. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
a valóvilág előtt
2011. febr. 17. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!