Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Alvajártam! Ez lehet veszélyes?

Alvajártam! Ez lehet veszélyes?

Figyelt kérdés

Álmomban egy ismerős helyen voltam, de nem tudtam, hogy hol csak nagyon ismerős volt a hely. és arra is emlékeztem amikor fölébredtem, hogy só is szerepelt az álomban, valamilyen formában.


fölébredtem, rendesen az ágyamba, megyek ki, és látom, hogy a só a sótartóból ki van borítva az asztalra.

feltételezem, hogy az alvajárást éltem át álomként....


elmenjek orvoshoz? ha esetleg megin előjönne, nem csinálnék ilyen állapotban önveszélyes dolgot?


2011. febr. 10. 19:06
 1/2 anonim válasza:
hátt. először is persze lehetsz veszélyes önmagadra mivel mi van ha neki mész a falnak vagy megvágod magad. szerintem ha ez gyakorivá válik akkor esetleg menny el orvoshoz. de lehet h ez csak egy véletlen volt. rossz napod volt vagy ilyesmi...
2011. febr. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
velem ojan volt hogy 6-8-9 évig alra ébredtem ven gyakran hogy aaaa iróasztal alatt vagyok jég hidegen aztán ezt nem tudta senki direkt jól megcsináltam az ágyam jott eettem stb... és máig is soha nemjártam alva.
2011. ápr. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!