Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma felhívott egy férfi hogy a...

Ma felhívott egy férfi hogy a mobilszolgáltatóm kisorsolt engem és nyertem valamit, de mielőtt megmondja mit szükség lenne adategyeztetésre. ?

Figyelt kérdés
Mondjam meg a nevem és a címem. Gondoltam magamba ebből semmi baj nem lehet. Aztán letette a telefon. Ez mi lehetett?
2009. febr. 10. 16:50
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Átverés. Gondolj csak bele: ha kisorsoltak, mint előfizetőt, hogy lehet, hogy nem tudja a neved és a címed?
2009. febr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már hallottam ilyet... Elkérték a címét és nevét, hogy valamit nyert, és menjen is érte. Aztán amíg elment szépen betörtek hozzá és kirabolták, hát ez volt az az óriási nyeremény :S Ilyeneknek nem szabad bedőlni :S
2009. febr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igen, tudom. hülye voltam, utána már rájöttem..:S de végülis csak a címemet adtam meg, azt meg bárhonnan meg szerezheti..
2009. febr. 10. 17:04
 4/9 A kérdező kommentje:
remélem csak valami reklámanyagot küldenek, de akkor meg nem értem miért ez a hazugság.:S
2009. febr. 10. 17:14
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Utólag már lehetsz okos... előre kell!

Még mindig betörhetnek hozzád. Azt már tudják, hogy nem vagy túl okos, tehát nem lesz nehéz becsapni.

De ha szerencséd ven, akkor csak 30 reklám megy majd. Havonta.

Vagy egy utánvétes csomag, jó pár ezerért.

2009. febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
nekem egy ismerősöm mesélte hogy evvel hívták fel pont ugyanez amit leírtál...és megkérdezte tőle az ism.hogy miért kell a cím és mondták,hogy azért hogy a nyereményt kiküldjék..és mondta az ismerősöm hogy a legközelebbi t-mobil üzlebe bemegy és ott átveszi majd és mindjárt letette az illettő:s
2009. febr. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jól csinálta..ezek szerint mást is hívtak.nem tudom mi lehet a céljuk
2009. febr. 10. 22:17
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Az is elképzelhető, hogy a számod titkosítva van és így akarta kideríteni, hogy kihez tartozik a telefonszám.

2009. febr. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
nemhinném .... de akkor sem értem,hogy miért nem betörnek valakihez?miért kell még a név is vagy mi alapján hívják fel az embert?csak nekem nicns hozá logikám?:D pl ismiet miért,téged miért :s
2009. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!