Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » E Z! SZERINTETEK! NORMÁLIS?...

Jason Becker kérdése:

E Z! SZERINTETEK! NORMÁLIS? ÁÁÁÁÁH!

Figyelt kérdés

[link]


Akiben van valami emberi érzés, csak az írjon, KÉREM!

Értelmes válaszokat!


2011. febr. 10. 02:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ebben mi a probléma? Boncmesterre igenis szükség van.
2011. febr. 10. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bennem is van emberi érzés, de sajnos valóban szükség van ezekre az emberekre is. Az már más kérdés, hogy én sem lennék képes erre a feladatra. Bár én orvos sem lennék, vagy akár mentős, mert azok is látnak annyi szörnyűséget, hogy ott esnék össze!
2011. febr. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Akár akarod, akár nem, de te is boncasztalon fogod végezni. Szükség van rájuk is.
2011. febr. 10. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Fiúk! Lányok!


Úgy látom nem értettetek...

Most legyek bizarr?


Olvassátok már végig légyszíves! Ne csak addig terjedjen a figyelmetek, hogy Boncmester!


Emberek! OKJ-s tanfolyam? Kismamáknak 10% kedvezmény? Boncmester?

Jaaaah és szükség van rájuk?

OK! Ki szeretné ha egy terhes kismama boncolná fel az anyját? És utána he a kölyök megszületik a hullaszagú kismamától...ÉBRESZTŐ! A GYEREK BELÜL "MINDENT" TUD ÉS ÉREZ!

Felháborító!


Nah, akkor sziasztok! Ehhez nincs mit hozzáfűzni...

2011. febr. 10. 10:31
 5/7 anonim ***** válasza:
xD
2011. febr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 haggyámán ***** válasza:

Én nem fogom tudni, hogy ki boncolja fel a családtagomat. Akkor pedig miért érdekeljen?

Amúgy pedig, a kismamák 102%-a nem fog elmenni boncmesternek, azt garantálom neked.

2011. febr. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Képzeld láttam a kismamás részt, de még mindig nem értem miért akadsz ki ezen ennyire. Szerinted a gyerek kikandikál az anyuci köldökén és végignéz egy boncolást vagy mi?? Baromira nem érez semmit. Az meg egy másik dolog, hogy egy kismama se fog elmenni ilyenre.
2011. febr. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!