Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak? (Lejjebb)

Mit csináljak? (Lejjebb)

Figyelt kérdés
A családom egyenesen utál :( Húgom minden kis vacakért beköp, ezért utál az anyám is. Apám meg egyszerűen az ő pártján van és csak ordibál folyton. Pls ne írjatok olyanokat h te változz meg stb. mert én mindent megtettem de ha azt mondaná h egy unikornist látott azt is elhinnék. Elég szarul érzem így magam egész nap de azért ilyen gyámos izéket sem szeretnék. Már néha jobban szeretem a sulit mint az otthonom :S Köszi előre is a válaszokat :)
2011. febr. 9. 21:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Kollégiumba nem tudsz menni?
2011. febr. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
közel van a suli lehetetlen másik suliba meg nem szeretnék :(
2011. febr. 9. 21:31
 3/3 anonim ***** válasza:
ugyanez van velem is, csak sztem én egy "kicsit" idősebb vagyok. nincs mit tenni, csak tűrni. gondolom már próbáltál velük erről beszélni és semmi sem változott...tényleg nem tudsz mást tenni. ne foglalkozz velük, tölts otthon minél kevesebb időt. kitartás!
2011. febr. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!