Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valami ilyesmi film?

Van valami ilyesmi film?

Figyelt kérdés
Amibe embereket kínoznak Pl: kivágják a nyelvüket,Kiégetik vagy vágják a szemüket,megnyúzzák élve levágják az ujjait meg ilyenek.Van valami ilyesmi film ? És mi a címe ?
2011. febr. 8. 19:03
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Megnéztem a Mártírokat hát nem egy nagy szám.Csalódtam alig volt benne kínzás.Ami volt is az meg nemvolt brutális meg a nyúzást se mutatják csak a eredményt.Olyan kéne amibe mutatnak mindent
2011. febr. 10. 13:49
 12/15 anonim ***** válasza:
Te beteg vagy ember... menj orvoshoz
2011. febr. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok beteg.Csak még nem találtam ilyen filmet.És szeretnék látni egy ilyen filmet mer érdekel ennyi.Nem mindenkit érdekel a vígjáték.
2011. febr. 11. 18:58
 14/15 Dick Esmen ***** válasza:
Már ajánlottam eggyet,abban mutatják.
2011. febr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Láttam a Mártírok filmet.Nekem egyáltalán nemvolt semmi hatása.Nem érzem át a filmeket a kínzások is alig voltak amik voltak se durvák. Egy gyenge horror vígjátéknak menne el maximum.

Én még soha nem láttam brutális horrort vagy olyat ami sokkolt volna vagy legalább átérezhettem volna.Nem érzem át a ilyeneket. Ha valaki talál tényleg brutális horrot vagy olyat ami sokkol szóljon

2011. febr. 12. 19:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!