Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyen átverő e-mailt kaptam a...

Fuuton kérdése:

Ilyen átverő e-mailt kaptam a minap, szerintetek normális az ilyen?

Figyelt kérdés

Itt a levél, és még leírta nekem angolul is...


Ő írta:



Szia kedves,

bármilyen kapcsolat kezdődik a pillanattól kezdve, hogy talál valakit, azonos jövőképet és én szeretném tudni, hogy jobban, miután megtekintették a profilod a www.expressz.hu és én hiszem, tudván, segít nekünk megtalálni öröm.várom a választ e-mailben (mendymendy@hotmail.fr).Tisztelettel a kapcsolatot.

Mendy



Hello dear,

any relationship begins the moment you find someone with same vision and i like to know you better after viewing your profile at www.expressz.hu and i believe knowing you will help us find joy. i wait your reply via e-mail (mendymendy@hotmail.fr).

Yours sincerely in contact.

Mendy



A válaszom rá:



Sza kedves!

Ha még egy ilyet kapok, megaszom anyádat a ravatalon!

Világos voltam?

Remélem igen...


(leírtam neki angolul, hátha nem érti(: )



Hello dear!

If i get a letter like this, i'll fuck your muther on the bier!

Was I understandable?

I hope yes...



Itt a válasza:



Szia kedves,

nagyon boldog vagyok olvasatban a választ, őszintén azt hiszem, ez volt az Isten lelke vezetett engem, hogy csak Önnek között három, hogy kezembe került a kapcsolatot, de a lelkem megkért, hogy választja, és nincs okom kételkedni az én döntésem vagy sajnálattal gondolataimat választottalak titeket, mert kész vagyok menni a mély üzleti kapcsolat van, mivel még mindig egy fiatal lány 23 éves. nevem Mendy Mustapha Malam Libéria Afrikában és késői apám, dr Mustapha Malam asszisztense volt ügyvezető igazgatója a libériai Erdészeti Fejlesztési Hatóság (FDA) és a Kereskedelmi Minisztérium és az Ipari Monrovia sikerült az elnök Dr. Robert Tarlor, a testvér a korábbi államfő (Charles Taylor), mielőtt lázadók megtámadták a házunkat, ami egy kora reggeli és megölte oldala mentén az én anyám. Ez csak nekem, hogy életben van most és nekem sikerült csinálnom az utamat egy ország által közeledik Szenegál hol vagyok jelenleg él a menekülttáborban eredményeként a polgárháború.

Őszintén hiszem, hogy tudunk is ismerjük egymást, valamint a természet a te dolgod, ami az én fő oka a kapcsolatot, mert amit én elmondok neked, nagyon bizalmas és titkos, de azt hiszem, az egyetlen, aki megérti sokkal jeleníti meg a nagyobb fokú egyszerűsítés a karakter mint aki megérti kicsit. Ezért van, hogy frissíteni nekem még magadról, és a termék van dolga az, ha lehetséges a képeket a termékek a saját személyes képen csak tudni, hogy több jobb, emlékszem még mindig az egyetlen, de én még mindig szükség van, hogy mindent tudni rólad, és A tevékenység típusát, mert a kapcsolatot, majd rajzoljon egy pénzügyi segítséget, hogy mind a ketten, végül csatolt itt van a képem, és megígértem, hogy elmondjam mindent rólam az én következő levél,

köszönöm és Isten áldja meg, miközben arra vár, hogy hallani rólad leghamarabb,

hiányzik Mendy


ismét leírta angolul is:



hello dear ,

am very happy reading your reply, honestly i believe it was the spirit of God that led me to select only you among three of you that i came across their contacts but my spirit asked me to choose you and i have no reason to doubt my decision or regret my thoughts in chosen you because am ready to go into deep business relationship with you since am still a single young girl of 23 years. my name is Mendy Mustapha Malam from Liberia in Africa and My late father Dr Mustapha Malam was Assistant managing director of Liberian Forestry Development Authority (FDA) and Ministry of Commerce and Industry in Monrovia succeeded by the Chairman Dr Robert Tarlor, the Brother of the former head of state (Charles Taylor) before rebels attacked our house one early morning and killed him along side with my mother. It is only me that is alive now and i managed to make my way to a near by country Senegal where i am presently living in the refugee camp as a result of the civil war.

i sincerely believe that we can equally know each other together with nature of your business which is my main reason of contacting you because what am about to tell you is very confidential and secret but i believe only one who understands much displays a greater simplicity of character than one who understands little. therefore you have to update me more about yourself and the products you are dealing on ,if possible the photos of your products with your own personal picture just to know you more better , remember am still single but i still need to know everything about you and your type of business because contacting you will draw a financial help to both of us , finally attached here is my picture and i promised to tell you everything about me in my next mail ,

thanks and God bless you while waiting to hear from you soonest ,

Miss Mendy



Elég vicces, hogy ilyen nyomorékok vannak, és sajnos sokan be is veszik...

Ezt Azért raktam ki, hogy ti ne dőljetek be.


2011. febr. 8. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia Kedves!

Ez nem ide való, hanem a spamwiki-re: [link]

Világos voltam?

Remélem igen...

2011. febr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én is kaptam ugyanezt a levelet! De a kérdésedre válaszolva, normális az ilyen! :)
2011. febr. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!