Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az érdekelne, hogy a postás...

Az érdekelne, hogy a postás ellen hol lehet panaszt tenni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 8. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
A postán.
2011. febr. 8. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 iDev ***** válasza:

Attól függ, mi miatt akarsz panaszt tenni.

Mi történt?

2011. febr. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bah engem behivtak egy szobaba es egy nonek panaszoltam ki magam.

Aztan mindenfele kifogasokat kereset meg hogy lesz megoldas meg mittomen.

Meg egy ilyen es en jegyzokonyvet vetetek fel.

2011. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az történt (és már nem először),hogy most apám tápénzen van egy ideje és ez a szemét postás nem hozza be a táppénzt hanem elvárja hogy mi menjünk ki a kocsijához érte mer hogy neki nem kötelessége behozni,hozzáteszem általában csak anyám van itthon aki erősen mozgássérült és nem is tud kimenni de a lényeg:A minap nem hogy nem hozta be a pénzt de írt egy papírt hogy nem talált itthon senkit(nem is kopogott nem jött be pedig 2 en is itthon voltunk) és ezért 10 napon belül kell a városi postán átvenni a pénzt,na én megvártam visszafele még jön kimentem beszélni vele h mégis mit képzel magáról,hogy ezt csinálja és még neki állt feljebb sőt megfenyegetett!!!hogy ne akarjam h kiszáljon a kocsiból:))) na ezt én már nem tűröm tovább ezért teszek panaszt.
2011. febr. 9. 18:19
 5/6 anonim válasza:
A hozzád tartozó postahivatalban, a postavezetőnél, vagy a helyiellenőrnél.
2011. febr. 11. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Előzőnél a pont, és írj be a panaszkönyvbe, ne elégedj meg azzal, hogy elmondod szóban a vezetőnek a problémát. Sok esetben elsikálják az ügyet, így nehezebb, és ha a fogyasztóvédelem is be van vonva, akkor más a helyzet.

egy volt postás (szerencsére nem kézbesítő) :)

2012. ápr. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!