Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet hamis személyit...

Hol lehet hamis személyit szerezni?

Figyelt kérdés

Olyan kéne ami kamu névvel van 18. életévét betöltötte és a fotó az saját

Hol lehet ilyet csinálni?


2011. febr. 7. 21:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

21:58 vagyok:D

Nem egy ismerősöm van aki 15 éves és hajnalba ér haza a bulikból...:)

Nálunk úgy megy a személyi hogy kölcsön kéri...csak az a lényeg hogy felnőtt személyi legyen a képet nem is nézik szerintem...beengedik vele...ha rettenetesen nagy a tömeg akkor csak felmutatják meg se nézik...vagy van protekciójuk a bejáratnál...mást nagyon nem tudok elképzelni :D

amúgy meg az hogy mit keresnek késő este az utcán a 18 éven aluliak fogalmam sincs...a szüleik elengedik...vagy hazudnak otthon vagy a szülők ilyen engedékenyek...:)

Ezen szerintem semmi meglepő nincs a mai világban...:\

Amúgy én 16 éves csajszi vagyok...és nem járok bulizni..a cigit is és az alkoholt is sok helyen kiadják mert már 18 évesnek nézek ki...szórakozóhelyre is beengednének,de nem szeretem a discokat és a hasonló helyeket:)

2011. febr. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
100%
hamis szemelyel és lakcimmel lehet venni mobilt ? mondjuk a vodafontol ?
2011. jún. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
45%
DEEP WEB!!!!
2017. szept. 2. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!