Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van ez? Olyan fura érzés.

Miért van ez? Olyan fura érzés.

Figyelt kérdés
Magyarországon élek 14 éves fiú.Szeretem a hazámat,de akárhányszor meghallgatok 1 olasz zenét,vagy eszek 1 tál spaghettit vagy a példaképemről Mario Girotti-ról azaz ismertebb néven Terence Hill-ről hallok valamit vagy nézek 1 filmet egyszerűen olyan érzés tölt el mintha honvágyam lenne,mintha nem lennék jó helyen,és valahogy vágyom abba a korba amiben játszódik a film.Tudom furán hangzik de mondjátok el légyszíves hogy mitől van ez?
2011. febr. 7. 21:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Tetszik az olasz kultura,és jó érzéssel tölt el a film hangulata és helye.szerintem nem gáz,velem is van ilyen dettó
2011. febr. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De jó,hogy nem csak én vagyok vele így.
2011. febr. 8. 15:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Meg az is eszembe jutott milyen baró mikor 1illat emlékeztet,és felidéz valamilyen régi érzést.
2011. febr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaja.Nekem is van így mindig főleg ilyen gyerekkori emlékek ugranak be.
2011. febr. 9. 13:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!