Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki tudna segiteni ezzel a...

Ki tudna segiteni ezzel a videóban meghúzódó zenével?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=4gynhJ2JE1w

Nave & Kells Feat GS Boyz - Dj Turn Me Up


Letöltő link is megteszi, sőt...

de ez még rajtam is kifogott ... pedig szinte mindíg én szokok segiteni másoknak ilyen ügyben...kiváncsi vagyok más hogy boldogul vele


2011. febr. 7. 20:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Pontosan miben segítsünk?

Mp3-ban kellene a zene?Megnéztem lelehet-e szedni valahonnan,de sehol nem találtam.Én ilyenkor azt szoktam csinálni hogy youtube downloaderrel letöltöm a videót és átkonvertálom Mp3-ba.

2011. febr. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

igen MP3ban kellene, vagy hasonló...

bocsi a megfogalmazásért csak máshogy valamiért nem engedte feltenni a kérdést az oldal...

de nekem az eredeti szám kellene mert a videóban más hangok is vannak.

ez a baj hogy én se találom...

2011. febr. 7. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja,igen ebben igazad van,más hangok is vannak a videóban.Na azért még megnézem 1-2helyen,hátha megtalálom valahol.
2011. febr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egy csomó olyan oldal és progi van ahol yotubéról közvetlenül mp3ba lehet letölteni ha berakod a linket pl:


[link]

2011. febr. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
én a video2mp3.net-et jobban kedvelem ... de mint mondtam ... más hangok is vannak a videóban ... ez nem egy videoklipp
2011. febr. 7. 21:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!