Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen nehéz az érettségi?

Milyen nehéz az érettségi?

Figyelt kérdés
4.-es vagyok, de egész eddig szinte semmit nem tanultam, mégis hozom a 4-es átlagot. meglesznek az érettségiim???
2011. febr. 7. 17:54
 1/3 anonim válasza:
Akkor állj neki kishaver, mert ha továbbtanulsz, a lustaságnak te iszod meg a levét!
2011. febr. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

tovább akarok menni igen. de az egyetemen/fősulin már nem is kell tanulni szinte (tanárom mondta)

most akkor ez hogy van?

2011. febr. 7. 18:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Haha...a tanárod egy iq bajonk lehet...és megkérdezhetem h milyen egyetemre mennél (bkf?? zsigmond király? mert akkor nem tényleg nem kell...) MDe pl megnéznélek a Műszaki Egyetemen nulla tanulással...hahaha!! Elég kis felvilágosulatlan vagy...nem baj, menj nyugodtan egyetemre, de ne csodálkozz ha egy félév múlva megint kereshetsz magadnak valami sulit... :D


Gyökér vagy, erre ennyit tudok mondani.

2011. márc. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!