Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sos! Hol lehet ruhafestéket...

Sos! Hol lehet ruhafestéket kapni? Bőrkabátot befogja?

Figyelt kérdés
30fokon akartam kimosni automatába fekete tökjó műbőr kabátom(elszőr,mert azthittem lehet),édesanyám adott egy kabátot bordó színű hogy mossam ki neki automatába.Együtt mostam ki a 2őt,de nemtudtam hogy anyám kabátja még sose volt kimosva(új volt)elsőre lett...Eredménye majd (el ájultam):bordós-piros lett az imádott műbör kabátom!!!És hátul a nyak alatti tenyérnyi részen levállt a műbőr...Mit csináljak vele???Nem a piros műbör zavar annyira hanem hogy "lehámlott"és arra gondoltam a feketét jobban szeretem ezért bekellene festeni ruhafestékkel így olyanlenne mint baleset előtt.Befogná a festék,Vagy mit csináljak vele?
2011. febr. 7. 13:13
 1/1 anonim ***** válasza:

hogy "lehámlott"


Akkor annak annyi.Tovább fog róla leválni.

2011. febr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!