Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kinek, hogy sikerült a Camaieu...

Kinek, hogy sikerült a Camaieu Interjú? Kit értesítettek?

Figyelt kérdés
Február 2-3-4.-én tartotta a Camaieu Hungary Kft. az Intercontinental-ban az állás interjút! Kapott valaki vissza jelzést?????
2011. febr. 7. 12:16
 1/6 anonim válasza:
Szia!!!Úgy volt hogy 02.08keddre kapunk választ.Én és két volt munkatársam is jelentkezett.Egyikőnk sem kapott választ,pedig elég nagy cégnek nézet ki.Remélem téged értesítetek.
2011. febr. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Engem értesítettek még hétfőn,és sikerült!:)

Sajnos a nevetekre nem emlékszem:( Talán Ti sem az enyémre...

Én fekete szövet gatyába,fehér blúzban,lilás kötött felsőben voltam, 178 magas vagyok:)


Szóval hétfőn e-mailt küldtek...kedden bérajánlatot adtak és tegnap már küldték az adatlapot!

Hamarosan kezdés!

2011. febr. 10. 13:28
 3/6 A kérdező kommentje:
Több napon volt az interjú...így nem biztos,hogy mi egy napon voltunk!3.-án csütörtökön voltam.
2011. febr. 10. 13:35
 4/6 anonim válasza:
Szia!!! Gratulálok!!Sok sikert az új munkádhoz.Megkérdezhetem ,hogy kb: milyen ajánlatot tettek.Válaszod előre is köszönöm.
2011. febr. 14. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az ajánlat felülmúlta a várakozásaimat,több interjún voltam és több bértárgyaláson is túl vagyok,de ilyen ajánlatot nem kaptam sehol....kezdünk fölzárkózni...fizetés szempontjából.Téged nem értesítettek?Mikor voltál interjún?
2011. febr. 15. 06:23
 6/6 anonim válasza:
Sajnos nem.Még egyszer gratulálok.
2011. febr. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!