Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a Való Világ csak...

Szerintetek a Való Világ csak meg van rendezve?

Figyelt kérdés
2011. febr. 6. 17:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
81%
Persze, bunda az egész. A "fejesei" már most tudják, hogy ki fogja megnyerni, csak pénzlehúzás céljából etetik az embereket azzal, hogy "Rajtad múlik, szavazz!". Amúgy eddig a legtöbben kiröhögtek, amiért ezt mondtam, szóval fel vagyok készülve a lepontozásra.
2011. febr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%

Az például komoly, hogy Stohl már szandika beszavazása előtt mondta, hogy ő fog bemenni.


Az is kemény, hogy gigi elszólta magát, fenntvan youtube-on az egész.


Az mégjobb, hogy egyszer asszem zsófi sírt vagy mi, és mondta a laci kiválasztás előtt egy nappal, hogy "nyugi, már csak 1 napot kell várnod."


A legtöbb villalakó ismeri egymást egyszer volt is probléma, hogy zsuzsinak vagy anikónak elvette a másik a hapsiját.

2011. febr. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
ez természetes hogy meg van rendezve és meg is van a véleményem azokról az idiótákról akik ezt nézik -.- hülye brmok pfff 14/L
2011. febr. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
58%
Leidiótázhatsz de elhiheted hogy több vagyok mint te:/
2011. febr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 17/fiú válasza:
15?
2011. febr. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

1-2 Köszi a válaszokat,nem pontoztalak le,inkábbfel...

3...Téged lepontoztalak, most azért miért vagyunk idijóóták,mert nézzük a VV-t?Mindenki azt nézi amit akar,és még nem is ez volt a kérdés,hogy most szerinted idijóta vagyok-e azért mert nézem...Utolsó,jó a dumáád:)

2011. febr. 15. 20:21
 7/15 anonim ***** válasza:
Bizony le van zsírozva az egész, az ilyen műsor mind parasztvakítás..
2011. febr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

“az RTL Klub legnagyobb átverése! VV 4 kulisszák mögött, hogy tudja a kedves néző mit néz. 2007 decembere óta dolgozom az RTL Klub-nál, hogy milyen pozícióban azt nem mondom meg, amit leírok azok bennfentes információk és mindenki maga döntse el valóságtartalmát, leszögezem nem vagyok Olivér fan.Már a vállogatáson a bevállasztás előtt el volt rendezve, hogy a Rácz testvérek bekerüljenek a villába mivel van két nagyon jó „ismerősük”a stábban. A saját fülem--mel hallottam, hogy mondták: „te ugye akkor elrendezted a gépet, nehogy kibasszvelem a Gigiéknek be kell jutni, mindenáron, érted?” Egyébként a legtöbb nézői szavazatot a Fazekas testvérek kapták Gábor és István, de az sms-ek nem mérvadóak, ahogy a többi beszavazón sem volt az. Alekoszt már pl. korábban fölfedezték és nagy húzás volt az ő bejuttatása, hetekkel a beszavazó-show előtt hívták föl, hogy „bent van”és még ekkor adtak neki 100 eFt-ot normális ruhákra mert még arra selett volna pénze. Mikor az Olivér a hintában kijelentette, hogy Bécit akarja kivinni a stáb majd elájult mert tudták, hogy bármelyik is esik ki drasztikusan fog csökkenni a nézettség. Rögtön volt egy értekezlet és ott eldöntötték, hogy kiejtik az Olivért( lsd. : büntetés, az agydoki tanácsára lett ez a fajta bünti mert tudta, hogy ezzel nagyon ki fog készülni, majd az utolsó este Enikő üzenete), másrészt meg úgy kell összevágni az összefoglalókat, hogy megutálják a nézők Olivért. Ekkor döntötték el azt is, hogy májusban Rácz Béla lesz a vv 4 győztese és innentől olyan feladatokat fognak kapni amik „előnyösek” lesznek a Rácz testvéreknek. Ebben a lejárató kampányban Balázs nem akart részt venni ( nem is vett, a kihíváson vezetett utoljára műsort amikor közölte Olivérrel, hogy bünti lesz ), a Bucit meg sem kérdezték, Lilu pedig egy kis plusz juttatásért vállalta (a párbajon meg is dolgozott a pénzéért, le nem szállt volna az Anikó témáról). A játékosokat egyébként szerződés köti az RTL klub- hoz, amit ha megszegnek súlyos anyagi vonzattal jár pl. : Gina esetében, amikor elősször hangoztatta, hogy ki akar menni a riportba hívták és közölték vele, hogy ok. 3 milla lesz. Majd mikor a csatorna számára terhessé vállt ezt a szerződést módosították. Mint ahogy arról sem beszélhetnek, hogy a való világ előre megírt forgatókönyv szerint zajlik, minden egyes móka, konfliktus és kiborulás mesterségesen generált és a lakók titkos küldetésekben teljesítik azt. Minden egyes párbaj előtt a játékosok pon- tosan tudják ki fog visszajönni, ők tulajdonképpen amatőr színésznek szerződtek a csatornához.



Röviden ennyi a válasz. Ha tudjátok, ezt küldjétek el mindenkinek. Erre nem lehetünk kíváncsiak!

2011. febr. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem az a meglátásom, hogy nem mindenbe vannak beavatva, inkább csak rángatják őket egy madzagon.

De a forgatókönyv már rég kész.

2011. febr. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy ha te az rtl-nél dolgozol, tőlük kapod a jó fizetésed, akkor miért célod a lejáratása?
2011. febr. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!