Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 2 Lány. Micsináljak?

2 Lány. Micsináljak?

Figyelt kérdés
Van egy lány,akivel 2 hét mulva találkozok,és mind a 2en szeretnénk összejönni(remélem hogy összefogunk jönni.De van egy másik lány aki fülig szerelmes belém,és megfogadta hogy megszerez engem,de nekem nem teccik,és nem szivesen jönnék össze vele,de neki véletlenül azt mondtam hogy adok 1 esélyt neki.Ő erre azt mondta hogy kijön nálunk,beszélünk aztán ő megcsókol.Micsináljak?Jöjjek össze vele 1-2 napig aztán szakitsak?Mert a másik nagyon jó csaj!
2011. febr. 6. 09:12
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha kijön és én eltaszitom,akkor megsérteném őt,és én azt nem akarom.Jót tenne neki ha 1-2 napig összejönnénk?
2011. febr. 6. 09:16
 2/4 böiler ***** válasza:
55%
Tényleg ekkora gyík vagy, vagy csak poénkodsz? :D
2011. febr. 6. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem poénkodok
2011. febr. 6. 09:23
 4/4 szamóca. ***** válasza:
100%

de ne is legyél ekkoraa gyík.

ha nem akarsz ele összejönni akkor ne gyere össze vele (vagyh ogy kell ezt mondani)

az egy orbitális nagy g*&iség ha öszejössz és kidobod. mondd meg neki hogy nem kell neked, kész.

2011. febr. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!