Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van itt olyan, aki azért nem...

Van itt olyan, aki azért nem választhatta azt a munkát, amit szeretett volna, mert rossz volt egy tantárgyból?

Figyelt kérdés
Pl. rossz a hangja, de szeretne énekes lenni, vagy rossz matekból, de valamilyen mérnök szeretne lenni, stb. Hogyan reagáltatok/reagáltok rá?
2011. febr. 6. 07:31
 1/3 anonim ***** válasza:
én orvos akarnék lenni, de rossz vagyok kémiából és bioszból.. csak ennyi híja van. feladtam, kész, ennyi, akkor nem orvos leszek és pont. most úgysem tudok vele mit kezdeni.
2011. febr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Olyan nem igazán van,De csak az énekes felére tudok válaszolni...mivel én is zenés családban nevelkedem...

nyilván mindenki olyan szakmát választ amihez ért is szereti is.De persze az éneklés és hírnév minden gyerek számára megvan.Csak ahoz sajnos hang is kell hogy kapjon munkát...

2011. febr. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem tetszett volna a zoológus, de nem ment a kémia nekem sem, meg a bioszból is a növényes részek nem kötöttek le...Építőmérnök is szívesen lennék persze, mert érdekes lehet, de ez csak olyan futó gondolat, nem is gondoltam soha komolyan...
2011. febr. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!