Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Történt veled már olyan, hogy...

Történt veled már olyan, hogy volt egy megérzésed, ha igen milyen?

Figyelt kérdés
írj nyugodtan történeteket, akár olyanokat amik veletek történtek, vagy akár ami egy kisgyerekkel történt(pl: megérzése megmentett titeket a haláltól) ilyesmiket
2011. febr. 5. 17:08
 1/6 laus-belsz válasza:
sose felejtem el. 2010.05.05 néztem a barátnőmmel egy filmet van egy celeb aki azon a településen lakik ahol mi..nem tudtuk megnyitni a veboldalukat és a barátnőm unokattesója mondta msn-n hogy azt oszt társa mondta hogy rajzpályázatot hírdettek meg adta a címet amire elekell küldeni. egyhétig rajzoltunk és festettünk az utólsónapon mikor elküldtuk rossz érzésemvolt..másnap visszaküldték a levelet hogy olyan cím nincsen....(a többit nem folytatom,mert tartok tőle hogy elolvassa egyből tudnifogja hogy énvagyok....(amúgyis röhelengem ...:(
2011. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
úgyis kiröhögnél vele...
2011. febr. 5. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de én kértem hogy írjatok, meg kb mennyi esély van rá hogy pont ő is elolvasa ezt a kérdést?
2011. febr. 6. 11:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem elég sok ilyen megérzésem szokott lenni.

Pont egy GYIK-es kérdés után olvastam utána a témának és annak fényében nem csoda...


Nem tudom őket irányítani, csak így belépcsap a felismerés és utána enyéma döntés hogy annak tudatában hogy cselekszem.

Jópárszor elhessegetem, hogy á ilyen úgy sincs... és olyankor jól megsz.pom ekkor érzem úgy hogy megérzésből ötös, már csak hallgatni kéne rájuk.


Jah... és egész életemben mindig tudtam mikor felelek, írunk bejelentetlen röpdogát. haha... erre mondta régi szobatársam amikor az egyetemen most elárultam neki, hogy így könnyű kitűnőnek lenni :D:D:D:D

2011. febr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 szamóca. ***** válasza:

rengetegszer:) általában apró dolgokban, egyegy szóban vagy mozzanatban ami nem lényeges, de voltak nagyobbak is... példa...? hát egyik emlékezetes ilyen volt mikor egyik haverom tartott egy nagy házibulit. nagyon jó oartinak igérkezett, kb egy hónapig alig vártam be voltam sózva:) aztán előtte pár órával exemmel találkoztam, és mondta hogy milyen drogokat visznek. én nem drogozok, de róluk tudtam hogy ebben semmi extra nem volt. elindultunk, és rám félúton rámjött a para. kicsaptam a hisztit hogy vigyenek haza. aznap az egész bagázs a rendőrségen töltötte a bulit:)

ez csak azért furcsa mert ilyet még nem csináltam, hoyg egy rossz érzés miatt...

megi lyen apróságok...amik lehet már belemagyarázások, de volt egy balesetünk kocsival. soha nem használtam biztonsági övet, akkor vmiért bekapcsoltam:D

amúgy legtöbbször ilyen hülyeségek vannak csak, hogy gondolok egy számra és megszólal a rádióban:) vicces érzés:D

2011. febr. 12. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem állandóan van. Nem is tudok kiemelni semmit. Általában bejönnek, nagyon ritka, hogy nem.
2011. febr. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!