Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hiszel abban hogy ha nagyon...

Hiszel abban hogy ha nagyon erősen koncentrálunk egy személyre akkor neki is az eszébe jutunk?

Figyelt kérdés
2009. febr. 8. 21:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezen Én is annyit gondolkoztam!!! :) nem tudom elmondani, hogy hiszek-e ebben vagy sem... de valószínű talán igen.. nemtudom :D
2009. febr. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult már, de soha sem akarattal, csak spontán. Ha 100 próbát csinálnál, igen csalódnál az eredményben...viszont vannak meglepő koincidenciák... Szerintem az a gond az ilyen dolgokkal, hogy arról nem beszélünk, hányszor nem jött be a dolog, csak arról, hányszor igen...
2009. febr. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
hmm...ezen en is szokszor gondolkoztam de en sem tudom eldoteni,igaza van az utolso ironak..azon nem gondolkoztunk legalabbis en nem,hogy hanyszor nem jott be a dolog..
2009. febr. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen...vágyunk rá, hogy különlegesnek véljük magunkat, mások is annak lássanak minket. Ezért elfelejtjük azt, amikor nem jött be a dolog. Ezekre a furcsa dolgokra nem lehet építeni rendszert, mert ez nem rendszer. (Vagy ha rendszer, akkor olyan ami emberileg nem felfogható?) Eszembe jut, amikor Agykontrolosok azt mondták, kitudják találni az ötös lottó találatot(TV-ben!)....némi szkepszissel kérdezem, akkor mindig ők viszik el azt? Mindig felosztják egymás közt, aktuálisan ki találja ki a számokat, hiszen ha egyszerre agyalnak rajta, akkor egyszerre nyilván több nyertesnek kell lennie...
2009. febr. 9. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2009. febr. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.Én csak probálok benne hinni,de nem nagyon meg,legalábis ha nagyon koncentrálok:Dahogy azt már elöttem is elmondták...
2009. febr. 9. 20:41
 7/7 vav22 ***** válasza:

Igen. Szerintem az is annak számít mikor mondjuk nincs a közelembe a telefonom és megérzem, hogy valaki keresni fog és elmegyek a telefonomért és megcsörren és az illető hívott. Már többször volt velem ilyen, de olyan személyekkel akik közel állnak a szívemhez. Szerintem ilyen másokkal is előfordul csak véletlennek gondolják.

A másik mikor a pl. a nővérem szólt, hogy kérni szeretne valamit. Nem mondott semmit és én mondtam neki, hogy oké hozom az x tárgyat az y helyről. És egyáltalán nem volt egyértelmű, hogy mire gondol. Szerintem sokszor nem vesszük észre ezeket az apró jeleket.

2009. febr. 10. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!