Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan képzelitek el a világot...

Hogyan képzelitek el a világot amiben nem létezik a pénz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
23%
mindenki azért dolgozik hogy engem ellásson ingyen
2011. febr. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor a pengő elértéktelenedett,akkor átéltem,hogy milyen a világ pénz nélkül! Ezért nem kell elképzelnem. De a cserevilágot nem kívánom vissza! Nem volt könnyű élelmet szerezni,vagy bármi mást. Kinek adna élelmet pl. egy orvosnak,ha nem beteg? Vagy egy kőművesnek,ha nem akar építkezni? De a sok diplomás is éhen halhatna,mert a munkájukért nem kapnának semmit.amire szükségük van.
2011. febr. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nem lenne minden olyan fejlett amilyen most, de sokkal kevesebbet stresszelne mindenki szerintem
2011. febr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Ha mindenki magának állítja elő a cuccot, az azért nem jó, mert senki nem ért mindenkihez, pl. én sem tudok villanykapcsolót gyártani. Ha minden közös, az meg azért nem jó, mert valaki úgy is "sztrájkolna", tehát nem dolgozna és az nem lenne igazságos. A csere-bere meg elavult, pénzzel fizetni sokkal egyszerűbb.
2011. febr. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!