Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy spanomat lecsukták és az...

Egy spanomat lecsukták és az utóbbi egy hétben nálam lakott és azt mondta, hogy adjam el a cuccait, boxert viperát sokkolót szamurájkardot ilyesmiket, hol tudom eladni?

Figyelt kérdés
2011. febr. 4. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
(Emberemre akadtam!) Egyébként a Józsefvárosi piacon lesz rá kajne.
2011. febr. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jaja..szerintem is oda vidd.Rögtön a haver mellé kerülsz.
2011. febr. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
egyébként VATERA.HU az istenek által tervezett oldal!éS NEM ILLEGÁLIS HA OTT ADSZ EL ILYENEKET.
2011. febr. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

15:46. Jó lenne, ha nem beszélnél badarságokat. Részlet a Vatera Szabályzatából:


Tiltott termékek:

engedélyköteles fegyver, lőszer, robbanószer, pirotechnikai anyagok, eszközök (tűzijáték), ilyen termékek alkatrésze, alkotórésze, valamint közbiztonságra különösen veszélyes eszköz, melynek online értékesítését jogszabály zárja ki, ide értve, többek között a fegyverviselési engedélyhez nem kötött eszközöket is (dobócsillag, rugóskés, ólmosbot, gumibot, boxer, elektromos sokkoló, vipera, nundzsaku, gázspray, stb);...

2011. febr. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!