Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Füveseknek szól a kérdés....

Füveseknek szól a kérdés. Volt már olyan, hogy fűtől hallucináltatok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 31. 20:12
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
dehogynem,kis csoves vagy,nem tudod kiknek irkalsz;)sebaj nem marad ez igy sokaig
2011. jan. 31. 21:15
 12/21 böiler ***** válasza:
Tényleg nem tudom, de tudod mit? Nem is érdekel. Juj, mi lesz? Max megvertek? Jaj ne. Tényleg. Hidd el parásabb az mikor kancigányok akarnak megverni. :)
2011. jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 böiler ***** válasza:
Én csöves? Juj, nem én bujkálok kihalt helyeken, hogy eltudjak nyomni egy fondorlatos cigarettát. Nem én nem merek senki szemében nézni. És persze nem nekem van hányingerem saját magamtól. :)
2011. jan. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
hidd el testvér kanciganyok vagyunk vagy még rosszabbak;)
2011. jan. 31. 21:29
 15/21 A kérdező kommentje:
látszik hogy nem tudsz semit ezekrol,ez egy eleterzes,nem bujkalunk sehol lightosan szijjuk a jointot es mindenkinek kopok az arcaba nem hogy nem merek belenezni;)
2011. jan. 31. 21:32
 16/21 böiler ***** válasza:

Na látod, az nem jó. :)

Rosszabb? Nőstény cigány? Annak az ordításánál nincs kellemetlenebb.

2011. jan. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 böiler ***** válasza:
Látszik, hogy semmit nem tudsz rólam. :) Mondjuk jogos, mert én is szidtalak kapásból, persze azért mert füvezel nem kizárt, hogy jó arc vagy. De ettől függetlenül fent tartom az első állításomat. :D
2011. jan. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Tedd azt csak magadba mer itt kajak senki nem kivancsi ra:Digy kezdodot a kerdes,hogy fuveseknek szol.
2011. jan. 31. 22:26
 19/21 böiler ***** válasza:
Ebben sajnos igazad van. Na ne légy mérges Süsü. :D
2011. jan. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anyád lova válasza:

15 vagyok lassan 1 éve hogy elkezdtem tépni...pont olyan társaságot fogtam ki akik akár ingyeen is elláttak a legjobb anyagokkal...nah mind1 nem ez volt a kérdés.....haluztam-e?

kizárt...olyan is volt hogy mozgott a haverom pólóján a minta meg stb,de ennél durvábbra ne számítson aki ki akarja próbálni...tény hogy jó meg ellazít és érzed h bizseregnek a végtagjaid meg minden fain de semmi ilyen hollandiáról szóló 18 karikás mese....fű, káfonya, hasis mind 1re megy...a lényeg h halu az felejtős ha valaki ebben reménykedik hogy kipróbálja azt elhajt a szabadságszobor egy hatalmas kamionnal vagy valami akor az inkább hozz se nyúljon ha nem muszály :D

2011. jún. 4. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!