Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Végeztem, hatszáz! Mi a hatszáz?

Végeztem, hatszáz! Mi a hatszáz?

Figyelt kérdés
2009. febr. 6. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem az IQ-d. Mínuszban.
2009. febr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%

Nem esküszöm meg rá, de emlékeim szerint ezt jelentette a seregben: "Végeztem az éleslövészettel, a távolság, amennyire a céltárgyam volt: hatszáz méter"


w8e

2009. febr. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Na ez már értékelhető válasz. Köszi, hogy visszahoztad az emberekbe vetett bizalmamat, hogy nem csak elmeroggyantak válaszolgatnak itt :)
2009. febr. 6. 21:25
 4/10 anonim válasza:
80%

Szerintem ha így teszed fel a kérdést: "Végeztem, hatszáz! Mire utal a mondatban a hatszáz?", akkor nem ugranak Neked azonnal.


A kolléga egy kissé "túlérzékeny" volt... ;-)

2009. febr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem túlérzékeny, ez degenerált. A kérdés pedig értelmes, lásd volt, aki tudott rá válaszolni normálisan. Igazából én érdemi válaszokat várnék a kérdésemre, nem kioktatást.
2009. febr. 6. 21:54
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Az első válaszoló vagyok. Hülye kérdésre hülye válasz. Vagy írd közérthetően, vagy ne szitkozódj! Legalább valami erre jellemző kategóriába tetted volna, basszus...
2009. febr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Amilyen az adjonisten, olyan a fogadjisten! Nem muszáj válaszolni, de ha szükségét érzed annak, hogy feltétlenül bunkó legyél, akkor feltételezem ilyen a stílusod, és csak az ilyen stílusú válaszokat érted, és értékeled.
2009. febr. 6. 23:06
 8/10 anonim ***** válasza:

hát úgy tette fel a kérdést!!mi a hatszáz??

mit nem lehet ebben érteni?én értettem.

2009. febr. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nem beszélve arról, hogy milyen kategória??? Sport? Vagy politika? Olyan, hogy "Hadsereg", olyan nem nagyon van...
2010. szept. 6. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Pláne hogy lövésem sem volt róla, hogy milyen témakör lehet.
2012. máj. 17. 15:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!