Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A gyógyítók képesek látást...

A gyógyítók képesek látást javítani?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy sokan nem hisztek benne, de aki igen, lécci válaszoljon :)
2011. jan. 27. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:
hát én nem hiszek benne, de egyébként most elfogulatlanul, szerintem tudnak. jó, hát nem vakságot, de látást talán igen. mondjuk ez az egész úgyis a Te belevetett hitedről szól, és ha az van elég akkor bármi lehetséges :) de ajánlom a lézeres szemműtétet is, nem tudom melyik az olcsóbb
2011. jan. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Szia!

Nekem segített! Már régen volt, kb. 10 évvel ezelőtt. Mínusz 2-es szemüveget hordtam (azaz kontaktlencsét), aztán elkezdett fájni a szemem, meg szédültem, nem tudtam, hogy mitől... Azaz nem akartam elhinni! De utána levettem a lencsét és jó lett! SŐT!!! Jól láttam! 3-4 alkalommal mentem talán, de lehet, hogy még annyi sem volt, nem emlékszem. Azóta is áldom Őt, aki kezelt. De most nem tudom, hogy hol van!? Pedig szükségem lenne Rá nagyon...

2011. jan. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de gondolom nem csak egy gyógyító létezik...:)
2011. febr. 2. 20:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!