Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy találhatok meg valakit,...

Hogy találhatok meg valakit, akinek csak HotDogon láttam a profilját, és nincs fent több mint egy éve? :D

Figyelt kérdés
Nem írhatok ki személyes adatot, de kiderítettem a teljes nevét, a születési dátumát, a kerületet ahol lakik, legalábbis tavaly márciusban még ott lakott, és néhány infót az érdeklődési köréről. Van róla két fénykép a profilján. Kerestem Facebookon, Iwiwen, MyVipen, Barátikörön, Myspace-en, egyszerűen sehol sincs. :D Tegnap még GYIK-re is kiírtam a nevét és a korát, h nem ismeri-e valaki, de személyiségi okokból törölték... ^^' :D Szóval, most máshogy állok neki. Valakinek van valami ötlete, mit tudok csinálni? XD :D Nagyon szimpi a srác, szívesen megismerném. :D 18/L
2011. jan. 27. 14:44
 1/2 haggyámán ***** válasza:
HotDogon nincs kint az e-mail címe esetleg? Vagy próbálj ott küldeni neki üzenetet. Ha szerencséd van, automatikusan küldenek neki e-mail, hogy kapott egy levelet ott.
2011. jan. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs kint semmilyen elérhetősége. :( De egy levelet már küldtem neki tegnap, hátha bejön. :) Eddig semmi változás. Remélem, valahogy eljut hozzá a levél. :D Vagy egyáltalán be van neki állítva hogy kiküldje az értesítést, és használja még azt a címet. XD :D Köszi a választ. :)Apropó... A tegnapi kérdésemre azzal az A-betűs névvel kapcsolatban érkezett egy komment, hogy: "belinkelnéd a HD-s profilját? :O" vagy ilyesmi... Mi volt az a :O ? :D Nem láttam a válaszreakciót, ha volt, de érdekelne, mi volt az a döbbent smiley. XD :D Aki írta, és esetleg ránézett erre is, és tud valamit, azt megírná priviben? :)
2011. jan. 27. 21:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!