Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Animeconon a performance...

Animeconon a performance kategóriában van időkorlát hogy milyen hosszú legyen egy előadás?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 19:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnálom hogy csak most tudok irni, de jelzem: időkorlát mindig van performancenál. Nem lehet a végtelenekig elhúzni, a conrendezőknek is be van ütemezve hogy pl délután 1 től fél 3 ig lehet a performance. Ezt 2 korlátozással érik el általában: idő és jelentkező korlátozás. A kérdezésed dátumát nézve talán a sakuraconra készóültél, nem tudom, ott speciel 5 perc volt a korlát(tom, gáz, én is indultam..XD). A jelentkezőket meg 20(csapat) ra korlátozták, azon től nem indulhatott senki.

Ha bármilyen hasonlóra jelentkezel, ajánlott az akkori animceon oldalának MINDEN négyzetmiliméterét átnézni(mi nagyot szívtunk vele, utolsó nap is vágtuk az anyagot mint az őrültek, mert egy eldugott kis cikkbe volt h 5 perc a max, és nekünk még az alatt is csak sokadik nekifutásra engedte be a rendszer).

2011. aug. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!