Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A január 29. én szombaton...

A január 29. én szombaton lesz hannah montana 10kor a disney channelen az vmi vadi új rész?

Figyelt kérdés
mer azt mondják, h új kezdet? Vagy az rész amikor a showban leleplezi magát? Vagy ami utána történik?és vadiúj?
2011. jan. 23. 14:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát,ugye 2006-ban kezdődött a hannah montana. 4 évad van amit 2011 tavaszáig sugároznak.Ebből kiindulva lehet hogy új rész lesz. Az elején kb tavalyig még én is néztem a sorozatot,de amióta megtudtam h miley milyen is valójában azóta inkább szexelnék vele nem pedig egy gyerek-sorozatban nézném:)
2011. jan. 23. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Végül is lehet, de akk amikor volt a dupla részes amikor leleplezte magát, az nem az utolsó volt? és akk ez az h utána mi történik.
2011. jan. 23. 14:45
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom láttad e végül a HM-et, de - SPOILER - ez az a rész volt, mikor Miley leleplezi magát mint Hannah. Többé csak egy lányt alakít, ezt azért teszi mert a barátai nem tudnak miatta normális életet élni - legalábbis szerinte - folyton "lesik minden kívánságát". És ez zavarja. Azt akarja, hogy Lily valamint Jessie Miley-ként fogadják el, nem pedig Hannah-ként. Az utána következő meg egy interjú volt, a mindörökké HM show-ban. 17/L.
2011. jan. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!